Szkoła Podstawowa
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Kosowie Lackim
ul. Polna 1 08-330 Kosów Lacki tel./fax (25) 787 90 10
Sekretariat: ul. Armii Krajowej 6 08-330 Kosów Lacki tel./fax (25) 787 96 26 szkolakos@wp.pl


Sport 2017/2018

XIX Regionalnym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Tanecznych
12 maja zespół taneczny TEMPO reprezentował naszą szkołę na XIX Regionalnym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach. Zajęliśmy tam III miejsce w kategorii hip hop formacje (klasy IV-VII) oraz II miejsce
w kategorii hip hop duety (Kinga Wyszomierska i Iga Stefańczuk). Pierwszy raz na turnieju była również grupa młodsza, która także wypadła świetnie.
I KOSOWSKI MARATON FITNESS
W kwietniu odbył się, w ramach akcji promującej zdrowie, I KOSOWSKI MARATON FITNESS. Zajęcia zumby oraz pokaz step aerobiku poprowadziła P.Iwona Wyszomierska, nauczycielka wf z nasze szkoły.
Największym osiągnięciem było wygranie
przez Mateusza Jurkowskiego na dystansie 1000m
w ramach zawodów ogólnopolskich
Nestle Cup w Toruniu.
Medal wręczył mistrz olimpijski
Szymon Ziółkowski.

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe
w Sokołowie Podlaskim.
I MIEJSCE zajęli:
Anna Trzcińska
Jakub Orzeł
Jakub Zalewski
Mateusz Jurkowski
II MIEJSCE zajęły:
Ewa Kucharek
Ewelina Harasim
III MIEJSCE zajął:
Michał Olszewski
Wszystkie te osoby awansowały na zawody regionalne do Siedlec.

Sztafetowe powiatowe biegi przełajowe
w Sokołowie Podlaskim.
II MIEJSCE - chłopców starszych i młodszych
Regionalne biegi przełajowe w Siedlcach.
I MIEJSCE - Mateusz Jurkowski
II MIEJSCE - Anna Trzcińska
Oboje awansowali na zawody mazowieckie.

Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne
im. H. Jakimiaka w Siedlcach.
Anna Trzcińska - srebrny medal w biegu
na dystansie 100m.
Mateusz Jurkowski - złoty medal w biegu
na dystansie 1000m.
Ewelina Harasim - brązowy medal w biegu
na dystansie 600m.
Michał Olszewski - srebrny medal
w rzucie oszczepem.
Jakub Zalewski - srebrny medal
w biegu na dystansie 600m.

Sport 2016/2017

31.05.2017r. – Mistrzostwa Powiatu Sokołowskiego w Lekoatletyce im. R. Lecyka


Sokołowska Olimpiada Dzieci w Piłce Ręcznej Chłopców - Sokołów Podlaski 27.04.2017r.- V miejsce


Sokołowska Olimpiada Dzieci w Piłkarskich „Szóstkach” Chłopców - Sokołów Podlaski 24.04.2017r.- V miejsce


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Siatkówce „4” Chłopców Wyrozęby 27.03.2017r. IV miejsce


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Piłkarskie „szóstki” chłopców
– Sterdyń
22.09.2016r. – eliminacje
18.10.20166. – finał – III miejsce


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Sztafetowe Biegi Przełajowe
– Sterdyń 04.10.2016r.
chłopcy 10x800m – IV miejsce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży w biegach przełajowych
– Sterdyń 27. 09. 2016r.
Dziewczyny -klasa V
24. Zuzanna Szcześniak
32. Wiktoria Kraska
36.Julia Kraska
Klasa VI
Ewelina Harasim
Chłopcy – klasa V
2. Mateusz Jurkowski
20. Patryk Kazanowski
25. Hubert Styś
36. Mateusz Skałdanowski
42. Kamil Abramowski
47. Patryk Maliszewski
Klasa VI
2. Jakub Zalewski
16. Hubert Poniatowski
23. Kamil Pogorzelski
29. Marcin Trzciński
36. Rafał Maleszewski

Regionalne Igrzyska Młodzieży w biegach przełajowych
– Siedlce 06.10.2016r.
Ewelina Harasim
Mateusz Jurkowski
Jakub Zalewski

 Aktualizacja strony:           14.11.2018

Odwiedzin: 8158
© Copyright 2013 Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Kosowie Lackim
Stronę napisał oraz administruje Andrzej Świstek kontakt an.sw@op.pl