Szkoła Podstawowa
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Kosowie Lackim
ul. Polna 1 08-330 Kosów Lacki tel./fax (25) 7879010 szkolakos@wp.pl

Bezpieczeństwo i zdrowie

„Akademia Bezpiecznego Puchatka”

Uczniowie klasy I brali udział w 8 edycji programu „Akademia Bezpiecznego Puchatka” . Program realizowała wychowawczyni klasy I, pani Ewa Dybowska. Potwierdzeniem jest zdobyty certyfikat.

„Śniadanie Daje Moc”

8 listopada dzieci z klas I-III zorganizowały w klasach uroczyste śniadania. W akcję chętnie włączyli się rodzice, którzy zgromadzili różnorodne produkty i pomagali dzieciom w przygotowaniu posiłku. Na stołach znalazły się kanapki, jogurty, soki i owocowe szaszłyki. Wspólne przygotowanie i biesiadowanie sprawiło dzieciom wiele radości.„Między nami kobietkami”

      12. października dziewczęta z klas V i VI uczestniczyły w programie edukacyjnym pt. „Między nami kobietkami” prowadzonym przez przedstawicielkę firmy Procter and Gamble. Celem programu jest pogłębienie wiedzy młodych dziewczyn na temat okresu dojrzewania i wyrobienie prawidłowych nawyków higienicznych.„Mleko w szkole”

      Już drugi rok realizowany jest w szkole ogólnopolski program „Mleko w szkole”. Uczniowie klas I-VI na przerwach chętnie sięgają po kartoniki z mlekiem.„Owoce i warzywa w szkole”

      To już kolejny rok kiedy uczniowie klas I-III spożywają na przerwach świeże owoce i warzywa. W ramach realizacji tego programu odbywają się też zajęcia edukacyjne związane ze zdrowym odżywianiem, potrzeba spożywania warzyw
i owoców w młodym wieku.© Copyright 2013 Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Kosowie Lackim
ul. Polna 1 08-330 Kosów Lacki tel./fax (25) 7879010
Stronę napisał oraz administruje Andrzej Świstek kontakt an.sw@op.pl